قوانین سایت

قوانین سایت

الف) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می‌باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی‌باشد.

ب) مسئولیت هر نظری بر‌عهده‌ی صاحب نظر است.

ج) از نام بردن اسامی کسانی که شاید از ذکر نام‌شان رضایت نداشته باشند خودداری نمایید، در صورت مشاهده، مدیریت می تواند اسامی را حذف کند.

د) با احترام به تمام افراد و خانواده‌ها و طوایف، از ایجاد فضای طایفه‌ای و خانوادگی در سایت پرهیز نمایید، در صورت مشاهده مصادیق چنین امری متن مورد نظر حذف می‌گردد.
ه) اطلاعات اعضاء به‌غیر از آن قسمت از اطلاعات که به‌طور معمول توسط نرم افزار سایت قابل دیدن می‌باشد ، محرمانه نگه‌داری می‌شود.

و) در صورت عدم رعایت قوانین تذکر داده می شود و در صورت اصرار از سوی کاربر، دسترسی او به سایت محدود می گردد .

 مشروح قوانین:

۱٫ حتی المقدور مطالب ارسالی توسط کاربران می بایست نوشته ی خودشان بوده و از روی سایت های دیگر کپی نشده باشد .در صورت کپی بودن (اگر مطلب جالب و خواندنی باشد ) ذکر منبع و نام سایت الزامی است .
۲٫ کاربران ترجیحا مطالب خود را در قالب word ارسال نمایند.
۳٫ در مورد آثار ترجمه شده ، باید متن اصلی نیز در قالب یک فایل ضمیمه ارسال گردد .
۴٫ “سایت لواسان” آثاری را منتشر می کند که در حیطه ی قوانین و در قالب جو کلی سایت و حوزه های مربوطه باشد .
۵٫ ملاک انتشار یک اثر سطح کیفی آن است و رعایت اصول اخلاقی در آن در حدی که نافی کرامت و شرافت انسانی نگردد، حریم خصوصی کسی را نقض نکند و توهین مستقیم به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی نباشد .
۷٫  مطالب خود را تا آنجا که می شود ویرایش نموده و دستور زبان فارسی را رعایت بفرمایید .

۶٫  تذکر: سعی کنید به فارسی (نه پنگلیش) نظر بدهید تا هم راحت تر خوانده شود و هم ترتیب کلمات به هم نریزد.(برای نظر دهی باید عضو سایت باشید)
۸٫ تبلیغات در سایت به هر نحوی ممنوع است .
۹٫ انتشار عقیده یا نظری که تبلیغ کننده گروه یا محفل خاصی باشد اکیدا ممنوع است .
۱۰٫ نظرات در راستای نوشته و مربوط به موضوع آن باشد .
۱۱٫ ترجیحا نظرات نقش سازنده برای نویسنده داشته باشد و لازمه ی آن حفظ فضا و رعایت آدابی است که مهمترین آن حفظ ادب و دوری از جنجال است نظراتی که شامل هر گونه توهین و ناسزا باشد حذف می شود .
۱۲٫ نظراتی که به جای اثر شخصیت نویسنده ی اثر را تحلیل کند حذف می شود.
۱۳٫ هر گونه نظری که ربطی به مطلب درج شده نداشته باشد حذف می گردد. کاربران می توانند نظرات خود را در هر مورد در جای مشخص به آن مورد اظهار بفرمایند .
۱۴٫  نظری که باید خصوصی به نویسنده فرستاده شود نباید به هر نحوی زیر آثار درج شده گذاشته شود .
۱۵٫ نظری که مصداق اسپم و برای تبلیغ سایت یا وبلاگ دیگر باشد حذف می شود .
مثلا : به وبلاگ یا سایت من هم سر بزنید . و از این دست .
کاربران عزیز می توانند در صورت تمایل در چنین مواردی آنرا از طریق ایمیل سایت با مدیران سایت در میان بگذارند .
وبلاگ یا سایت هایی لینک می شوند که در راستای موضوعات سایت باشند .
۱۶٫ در صورت معذوریت مدیران از انتشار آثار شما ، تنها یک جمله برای شما ارسال می شود “از انتشار اثر شما معذوریم”.
۱۷٫ پس ازنهایتا یک هفته از ارسال مطلب‌تان به شما پاسخ داده می شود ، در صورت عدم پاسخ ، موضوع را از طریق ایمیل “لواسان” پیگیری بفرمایید .
۱۸٫ بحث های متعصبانه و جنجالی با هدف تخریب طرف مقابل در مورد دین، سیاست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف)، تحت هیچ شرایطی مجاز نمی‌باشد.
۱۹٫ چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها را به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اینگونه قضایا را با مدیران در میان بگذارند.
۲۰٫ اعضاباید از قرار دادن هرگونه اطلاعات حساس برروی اینترنت خودداری کنند .
۲۱٫  اطلاعات اعضاء به‌غیر از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سایت قابل دیدن میباشد ، محرمانه نگهداری میشود.
۲۲٫ اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی ، اطلاعات محرمانه اشخاص دیگر ، مطالب نفرت آمیز، پورنو ، غیر اخلاقی و غیر قانونی برروی این سایت نیستند.
۲۳٫ “سایت لواسان” میتواند هر قسمتی از این قرارداد را در هرموقع تغییر دهد. متن قرارداد همیشه برروی سایت قابل مشاهده است. درصورتیکه در هر زمانی با این قرارداد مخالف بودید میتوانید عضویت خودرا از سایت حذف کنید.
۲۴٫ هرگونه استفاده از مطالب این سایت به هرشکلی و درجایی ممنوع است . مگر اینکه قبلا از طریق ایمیل با مدیران سایت هماهنگ شده باشد .
۲۵٫ تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، جهت نام کاربری خود از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی قطع خواهد شد.
۲۶٫ مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.
۲۷٫ منازعات و مخاصمات شخصی خود را خارج از انجمن حل کنید.
۲۸٫ رعایت کلیه قوانین و مقررات اساسنامه برای کلیه کاربران الزامی میباشد همچنین حق حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک، برای ادمین و مدیران محفوظ است.

با تشکر

تمامی حقوق متعلق به آنلاین نیوز می باشد.