One Comment

  1. 1

    علیرضا

    در تایید فرمایشات استاد – هرچند که فرمایشات استاد تاییدی لازم ندارند و خود موید خود هستند، و بنده به این طریق فقط سعی در چسباندن خود به ایشان میکنم و بس – باید عرض کنم بنده خودم شاهد ناموفقیت برخی نادوستان و آشنایان مایه خجالت خود بوده ام و به ضرس قاطع اعتقاد دارم ریشه این امر نامیمون به دوران نوجوانی یا حتی کودکی افراد بازمیگردد که در همین جا اجازه می خواهم به والدین و مسوولان، به سهم خود هشدار دهم که مراقب این دوران باشند و جلوی غوطه خوردن افراد در ورطه مذموم ناموفقیت را بگیرند، هرچند که تعداد این افراد خوشبختانه اندک است و اکثرهم از موفقیون هستند . شکر لله.
    عرض میکردم که خود شاهد بوده ام – و این روزها کمتر-که چطور نوجوانی مثلا به جای بهره بردن صحیح از برنامه های تلویزیون که ویژه سنین امثال او ساخته و پرداخته شده است وقت خود را به تماشای فیلم های دوبله نشده و بی سر و ته ساخت اروپای شرقی میگذراند و یا بعضا کتابهای کلفت و حتما نامناسب میخواند. همین ها در آینده دچار افکار انحرافی و التقاطی و التقاط افکاری میشوند و تا به خودتان میایید می بینید در کارشان ناموفق شده اند. و در زندگی خانوادگی نیز و روابط با همسر و تربیت فرزندان و انتخاب فیلمهای مناسب برای کودکانشان حتما دچار ناموفقیت های زیادی میشوند، بلاشک.
    بنده امیدوارم با گسترش روزافزون فرهنگ و با توسعه تحسین برانگیز دانش در همه سطوح جامعه با بهره گیری از تکنولوژیهای نوین، ریشه این افراد خشکانده شود و تمام.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق متعلق به آنلاین نیوز می باشد.